Ilustracja do artykułu

i

Autor: fot. Bulls

Polska - Niemcy - wynik. Polacy w finale Mistrzostw Świata w siatkówce 2014! [SPORT]

2014-09-21 0:53

Wynik meczu półfinałowego Polska - Niemcy przesądził o tym, że Polacy znajdą się w finale siatkarskich MŚ. Sprawdź iloma punktami wygrali i dowiedz się, kiedy finał Mistrzostw Świata w siatkówce 2014?

Półfinały Mistrzostw Świata w siatkówce 2014 rozegrały się 20 września 2014. Obydwa mecze półfinałowe odbyły się w Katowicach. Pierwszy półfinał - Brazylia vs Francja - odbył się o godz. 16.40, natomiast drugi półfinał - Polska - Niemcy - rozegrano kilka godzin później, o 20.25.

AKTUALIZACJA: Wynik meczu Polska - Niemcy to 3:1 dla Polski. Polacy w finale MŚ zmierzą się z Brazylią!

A tak pisaliśmy o szansach Polaków tuż przed rozgrywką. Wszystko się sprawdziło!

Czy znajdziemy się w finale? Polacy w Mistrzostwach Świata w siatkówce 2014 pokazali już, że stać ich na wiele. Jesteśmy już o krok od finału. Potrzeba nam tylko jednego zwycięstwa. Mecz półfinałowy Polska - Niemcy będzie przedostatnim sprawdzianem dla Biało-Czerwonych.

Jakie są szanse na zwycięstwo Polaków w półfinale Mistrzostw Świata w siatkówce 2014? Na pewno trudno to ocenić jednoznacznie - w siatkówce wygrana jest kombinacją umiejętności i kondycji zawodników, a czasem odrobiny szczęścia i... formy sędziego. Patrząc na poprzednie zwycięstwa i przegrane Polaków i Niemców w Mistrzostwach Świata siatkówki 2014 można stwierdzić, że Biało-Czerwonym szło znacznie lepiej. Mamy za sobą 44 rozegrane sety i tylko jedną przegraną. Z kolei Niemcy po 36 setach mają aż trzy przegrane mecze.

Czy Polska będzie w finale Mistrzostw Świata siatkówki 2014? Tego dowiemy się już w sobotę, 20 września 2014. Początek meczu Polska - Niemcy o godzinie 20.25. Gdzie oglądać półfinał Polska - Niemcy na żywo? Więcej informacji na ten temat znajdziecie w innych newsach na EskaROCK.pl.