Kojarzycie kawałek 'Friday', który wykonywała młoda wokalistka, Rebecca Black? Tak, to ten numer, który był tak zły i tak głupi, że człowiek łapał się za głowę pytając samego siebie: Co ja właśnie przesłuchałem?
Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2017: data, miejsce, line-up
Jakby nie patrzeć, utwór od 2011 roku zdobył ponad 100 milionów wyświetleń i w pewnym momencie był niesamowitym viralem, a sama wokalistka otworzyła sobie nim trochę drogę do świata muzycznego. Mimo kilku lat od premiery, kawałek 'Friday' co jakiś czas powraca, męcząc nasze uszy i przyprawiając o lekki zawrót głowy.
Na ratunek przyszedł niezawodny Leo Moracchioli, który ze wszystkiego potrafi zrobić metalowy kawałek! Ostatnio brodaty Youtuber zaskoczył wszystkich akustycznym coverem Slipknota i kiedy każdy myślał, że nic nowego się nie wydarzy, pojawiło się to! Leo oczywiście użył wszystkich możliwych środków, by z naszych głów wypędzić oryginalną melodię popowej piosenki. Od teraz będziecie nucić 'Friday' w innym stylu, sprawdźcie nową wersję:
Poniżej możecie sobie przypomnieć oryginalny kawałek, jednak nie sądzimy, że ktokolwiek będzie chciał:
Maciej Balcar, Turbo, Neu Oberschlesien, Mech i inni na charytatywnym koncercie. Szczegóły wydarzenia
Jeśli macie ochotę na więcej muzycznych zaskoczeń i zakulisowych niespodzianek, już dziś wchodźcie na eskaGO! W serwisie znajdziecie najlepsze filmy o muzykach, zespołach i gwiazdach sceny! Na ekranie: Queen, Metallica, Red Hot Chilli Peppers i wielu innych!