Gala Boksu Kliczko - Pulew

i

Autor: fot. plakat

Dziś walka Kliczko-Pulew! Przedstawiamy rockowe numery, które zagrzewają bokserów i zawodników KSW przed wyjściem na ring! [VIDEO]

2015-05-18 13:38

Jakie kawałki rozbrzmiewają podczas wejścia zawodników na ring? Często to właśnie rockowe przeboje zagrzewają do boju bokserów i dodają im sił do walki. Przed dzisiejszą walką Kliczko-Pulew prezentujemy Wam wybrane rockowe numery, do których wychodzili m.in. Władimir i Vitalij Kliczko, Mariusz Wach, Artur Szpilka czy Marcin Różalski. Posłuchajcie!

Przed nami Gala boksu w Hamburgu, gdzie walczyć z sobą będą Władimir Kliczko - Kubrat Pulew. Na pewno nie zabraknie sportowych emocji. Kiedy odbędzie się walka Kliczko - Pulew? Imprezę zaplanowano na 15 listopada 2014. W oczekiwaniu na wieczorną galę, prezentujemy Wam piosenki wyjścia, czyli numery przy których znani bokserzy oraz zawodnicy KSW wychodzą na ring.

>>> Kliczko - Pulew: gdzie oglądać online? <<<

Zawodnicy do swojego wejścia na ring wybierają bardzo różne kawałki. Czasami słychać utwory w patriotycznym tonie, innym razem rap. Dziś skupimy się jednak na rockowych, dynamicznych numerach, które docenią nie tylko weterani walk, ale również fani rocka. Który z kawałków Waszym zdaniem najlepiej zagrzewa do boju? Przy jakim rockowym numerze powinien wyjść na ring Kubrat Pulew?

>>> Czy YouTube będzie płatny? O co chodzi w Music Key? <<<

Red Hot Chili Peppers -
Can't Stop. Bojowy numer Władimira Kliczki.



Nickelback - Burn It To The Ground.
Piosenka, przy której wychodził Mariusz Wach.



Del Shannon -
Runaway. Numer, przy którym wychodził Paweł Kołodziej, polski młody bokser.



AC/DC - Hell Bells. Przy tym zagrzewał się Vitalij Kliczko.



Prime Prophecy - Viking. Do tego numeru wychodził Mariusz Wach w walce z Władimirem Kliczką.



Kult -
Knajpa Morderców. Piosenka wyjścia Mateusza Masternaka.



Złe Psy - Polska (Urodziłem Się W Polsce). Piosenka, która zagrzewa do boju Artura Szpilkę.



A to piosenka całkiem nierockowa, ale w ramach ciekawostki, przypominamy Wam także numer, do którego wychodził Marcin Różalski na KSW 26 . Jan Kaczmarek - Do serca przytul psa: