Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox

i

Autor: Materiały prasowe

koncerty 2025

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox ogłaszają dodatkowe koncerty w Polsce w 2025 roku! Szczegóły

2025-02-11 12:01

Świeżo po zagraniu swojego tysięcznego koncertu, retro muzyczny kolektyw Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox (PMJ) ogłosił, że w 2025 roku powróci do Europy w ramach światowej trasy koncertowej „MAGIC & MOONLIGHT”! Formacja nie ominie również Polski - sprawdź, gdzie i kiedy zagrają Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox!

Jeśli nauczyliśmy się czegoś przez dziesięć lat koncertowania po całym świecie, to tego, że świetna muzyka ma zdolność przekraczania czasu i przestrzeni w sposób, który najlepiej można opisać jako 'magia'. W rzeczywistości każdy z nas ma prawdopodobnie jedną lub dwie piosenki, które natychmiast przenoszą nas w inne miejsce. Nasza światowa trasa 'Moonlight & Magic' ma na celu uczczenie tego zjawiska poprzez zapierające dech w piersiach występy na żywo, które zostaną w pamięci długo po opadnięciu kurtyny – mówi Scott Bradlee, twórca i reżyser show Postmodern Jukebox. 

Koncerty rockowe w Polsce 2025. Na wizyty tych legend w naszym kraju czekamy najbardziej

Widzowie mogą spodziewać się wejścia do równoległego muzycznego wszechświata, w którym współczesne hity oraz ikoniczne popowe przeboje są na nowo interpretowane w klasycznych gatunkach, takich jak: jazz z lat 20., swing, doo-wop i Motown, i ożywione przez zespół najlepszych wokalistów, tancerzy i instrumentalistów na świecie. Wyobraź sobie połączenie „Wielkiego Gatsby'ego”, „Sinatra at the Sands” i „Powrót do przyszłości”.

Kiedy Bradlee zaczął tworzyć filmy na YouTube, które przerabiały współczesne hity w stylu klasyki minionych lat, narodziła się historia „wiralowego” sukcesu – szybko prowadząca do wyprzedanych koncertów w Ameryce Północnej i Europie latem 2014 roku.

Grupa zdobyła entuzjastyczne recenzje zarówno od branżowych magazynów, jak i światowej sławy artystów. W kolejnych latach „PMJ” zdobyło reputację „Saturday Night Live wokalistów”, wprowadzając publiczność w świat wyjątkowych muzycznych artystów i przekształcając ich w prawdziwe gwiazdy.

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox ogłaszają dodatkowe koncerty!

Grupa ogłasza dodatkowe koncerty w ramach “Magic & Moonlight” World Tour!

  • 23 września, 2025 – klub Studio, Kraków
  • 24 września, 2025 – klub Stodoła, Warszawa

BILETY:

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 12 lutego o godz. 10:00
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 13 lutego o godz. 10:00
  • Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 14 lutego na LiveNation.pl o godz. 10:00

Przypominamy, że zespół wystąpi w Polsce również w czerwcu!

  • 02 czerwca – klub Wytwórnia, Łódź
  • 03 czerwca – Stary Maneż, Gdańsk

Bilety na czerwcowe koncerty są dostępne na www.LiveNation.pl

Oto tegoroczne koncerty, na które czekamy!